Nabídka sortimentu

Náhradní díly

Momentální nabídku náhradních dílů naleznete zde: MP6 - Tipmoto

Nové pneumatiky

motopneu
Velký výběr nových i jetých motopneumatik za příznivé ceny. (Sportovní, cestovní, enduro, chopper, scooter, atd.)  Po předchozí domluvě možnost montáže pneumatik jak Vámi donesených, tak i z našich skladových zásob na počkání včetně demontáže z moto. Při konkrétním požadavku na přezutí motorky volejte vždy předem na tel. 776 319 005

Brzdové destičky

lucas destickyNabízíme originální, i druhovýrobu vždy po konzultaci účelu a očekávání brzdných vlastností zákazníka. Pro konkrétní účel je vždy potřeba zvolit správnou směs brzdových destiček a od ní se odvíjí i cenová politika.. Montáž po přechozí tel. domluvě na počkání.

Řetězové sady

retezovasada
Nabízíme prodej a montáž řetězových sad originál DID Japan. Na každý konkrétní motocykl je potřeba zvolit tu správnou pevnost řetězu "v tahu" a od ní se odvíjí i jeho životnost a cenová politika. Pro konkrétní nabídku se informujte na tel. 776 319 005. Montáž provádíme originální roznýtovávačkou a nýtovačkou DID na počkání zákazníka.

Oleje a maziva

olej
Nabízíme prodej, případně i výměnu provozních kapalin za velice příznivé ceny z velkoobchodních, i maloobchodních balení (např. sudový motorový olej  Repsol 10W 40 - 4T Sintetico za 198,-Kč/1.litr)

Filtry

filtr
Nabízíme olejové a vzduchové filtry jak originální, tak i druhovýrobu včetně montáže

Baterie

baterkaKonkrétní druhy motobaterií v perfektní kvalitě a velice zajímavé ceně si vyžádejte po telefonu.